XML Tedarik Sistemi
XML Bayilik Sistemi
XML Ürün Tedariği ile İlgili Çalışma Şartları :
Sipariş, Ödeme ve Teslimat :
Hafta içi saat 12:00`a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 12:00`dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir. 
Ödemelerinizi siparişiniz sırasında Kredi Kartı ya da Havale seçeneği ile peşin olarak yapmanız gerekmektedir.
Siparişinizi oluşturmanızın ardından teslimat bilgileri olarak, ister müşteri teslimat bilgilerini isterseniz de kendi bilgilerinizi tarafımıza ulaştırarak siparişiniz tamamlanmış olur.
İade ve Garanti :
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik vasfını kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
Hijyenik olarak kullanılan tüm ürünlerin iadesi yapılamaz. Tüm ürünler kargoya verilmeden önce mutlaka kamera denetiminde kontrol edilir.
Kargoda oluşabilecek sorunlar için mutlaka müşterinizi uyarmanız, ilgili Kargo kuryesi yanında paketini açması ve kontrol etmesi,
herhangi bir sorun ile karşılaşılması halinde mutlaka hasar tespit tutanağı tutturulmalı aksi takdirde hasarlarda ki sorumluluk alıcı ve satıcı firmaya aittir.
XML Tedariği Kullanımı ve Ücret:
XML kullanım ücreti talep etmemekteyiz.Aylık cironuz oranında tarafınıza iskonto tanımlanabilmektedir.
 
XML bayilik sisteminin N11,hepsiburada,gittigidiyor gibi sanal mağazacılık sisteminde kullanımı yasaktır.
Bilgi almak için aşağıdaki linkte yer alan formu doldurarak başvuruda bulunmanız gerekmektedir.Telefon ile bilgi verilmemektedir.
İletişim e-mail üzerinden sağlanmaktadır.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.