Yelek

Climbolic Yelek Koleksiyonu en kaliteli malzemelerden her gün giyilebilecek kadar çok yönlü olmasının yanı sıra, vahşi doğanın taleplerini karşılayacak biçimde, maksimum hareket kabiliyeti ve koruyucu işlevsellik adına tasarlandı. Sonbaharın sonları diğer katmanlarla kombinasyon halinde ve ilkbaharda bir T-Shirt üzerine mükemmel bir şekilde uyum sağlayan çok yönlü erkek outdoor yelekleri, kollarına tam hareket kabiliyetine izin verirken içini sıcak tutar.

Keyifli bir doğa yürüyüşünde ve tırmanışlarında giydiğin Hafif Yelekler nefes alır ve ısıyı dengede tutar.

Yelekler, “bir pro” gibi katmanlayan kişinin olmazsa olmazıdır. Doğadaki aktivitene göre doğru yeleği seç. Polar karışımlı sağlam bir alt katmanın üzerine Orta veya dış katman olarak hafif, ısı yalıtımında üstün ve rüzgar geçirmeyen Şişme Yelekler yada çok yönlü, rüzgar geçirmez, suya dayanıklı Softshell Yelekler aktiviten boyunca hazırlıklı olmanı sağlar. Bandana ile kombinini tamamlamayı unutma.

Yelek Koleksiyonu en kaliteli malzemelerden her gün giyilebilecek kadar çok yönlü olmasının yanı sıra, vahşi doğanın taleplerini karşılayacak şekilde

Dört mevsim haftasonu faaliyetlerine en uygun yelekleri keşfetmeye başla.

Alışverişe Başla