Mont - Ceket

Soğuklar kendini hissettirmeye başladığı günlerde, her kaşif yanında güvendiğini bildiği dayanıklı ve fonksiyonel bir ceket ister. Climbolic Mont ve Ceketler yıl boyunca ihtiyaç duyacağın tüm mevsimsel koşullara hazır olman için tasarlandı.

Sıcaklık düştüğünde Softshell Montlarla rahat ve sıcak kalacaksın. İster ormanda yürüyüş yap, ister uludağda kayak yap, ister şehrin günlük soğuğuyla mücadele et, bu ceketler performans, koruma ve konfor adına geliştirildi. Softshell ceketlerimiz değişken koşullarda çok yönlülük, dayanıklılık ve konfor için tasarlanmıştır. Çeşitli stil, boyut ve özelliklerle her türlü geziye hazırlıklı olacaksın.

Çok işlevli Climbolic Polar Ceketler; doğa yürüyüşü, tırmanış ve günlük maceraların için seçenekler sunar. Ara katman olarak veya tek başına giyilen polar ceketlerimiz nefes alabilen sıcaklık ve yumuşak rahatlık sunar. Çeşitli polar ceketler, polar kapüşonlular ve sweatler üretiyoruz ve sıcaklığı, esnekliği ve nefes alabilirliği dengelemek doğru polar karışımlarını özenle seçiyoruz.

 
 

Alışverişe Başla